O nas

Anza jest częścią Orkla House Care - jednego z największych w Europie producentów narzędzi malarskich. Pod tym parasolem zgromadzone są jedne z najbardziej popularnych i znanych marek w branży. Orkla House Care jest częścią norweskiej Grupy Orkla, która posiada największe w Skandynawii doświadczenie w zakresie rozwoju i sprzedaży detalicznej marek konsumenckich. To sprawia, że Orkla House Care jest jeszcze silniejszym partnerem dla Ciebie.

Pędzle produkujemy od ponad 70 lat i zebraliśmy pokaźną część skandynawskiej wiedzy na temat narzędzi malarskich. Naszym celem jest wprowadzanie na rynek nowych i innowacyjnych produktów, które dzięki lepszej jakości, funkcjonalności, ergonomii i konstrukcji, ułatwią malarzom i dekoratorom osiągnięcie doskonałych rezultatów.

Nasz dział rozwoju produktów znajduje się tuż obok fabryki w Bankeryd. To tutaj przeprowadzamy staranne kontrole jakości naszych produktów, a także opracowujemy nowe pędzle, ulepszone tkaniny wałków, uchwyty, które są wygodniejsze i bardziej komfortowe w użytkowaniu oraz zupełnie nowe narzędzia malarskie. Konsekwentnie inwestujemy w innowacje i rozwój, aby spełniać wysokie oczekiwania naszych klientów. Przeprowadzamy wszystkie możliwe testy we współpracy z profesjonalnymi malarzami, dekoratorami, a także producentami farb - od prototypu do gotowego produktu, aż otrzymamy unikalne narzędzia najwyższej jakości.